Децата на „Атнес” донесоха 6 медала от турнир по карате

Атнес- децаСтефан Пачков от КК”Атнес” извоюва златен медал в състоялия се на 28-и април турнир за деца „За купата на община Червен бряг”. В него участваха 70 каратеки от 6 клуба в страната, като троянският се представи както винаги достойно. Четирима от нашите представители заслужиха сребърни медали: Рени Димитрова, Християн Илиев, Айгюн Алиосманов, Нестор Урчев, а Десислава Станева спечели бронзово отличие. На висота бяха и най-малките – Ванко Таракчиев и Ивайло Ковачев, съобщи президентът на „Атнес” Емил Атев. Голяма група родители и придружители подкрепяла изявите на най-малките членове на троянския клуб, създавайки допълнителен колорит в залата. Комплексно победители станали  „Петромакс“- Плевен. Наградите в турнира връчил лично  кметът на Червен бряг г-н Фильовски.

Публикувано в ЛИЧНОСТИ, СПОРТ И ТУРИЗЪМ. Постоянна връзка.

One Response to Децата на „Атнес” донесоха 6 медала от турнир по карате

1. Pingback: Ловеч Днес.com | Децата на „Атнес” донесоха 6 медала от турнир по карате