Майкъл втори в класирането за Еврошампионата

Майкъл втори в генералното за ЕврошампионатаТроянската спортна звезда Майкъл Иванов постигна изключителен успех в Словения в шестия кръг от Европейското първенство по мотоциклетизъм в клас 85 куб. см. В този клас на старта застанаха 40 пилоти, които се впуснаха в луда надпревара. Имаше голямо напрежение с много изпреварвания, падания и изненади. Майкъл геройски устоя на голямата конкуренция и в двата манша, като спечели 37 точки. Така той зае второ място в генералното класиране на Европейския шампионат за деца до 15 години.Майкъл е водач и във временното класиране в дисциплината SM „Джуниър“ от Европейския шампионат за супермото, проведен в Долна Митрополия. Там Майкъл е спечелил две първи места.

Публикувано в ЛИЧНОСТИ, СПОРТ И ТУРИЗЪМ с етикети , . Постоянна връзка.